Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 20. února 2018 a svátek má Oldřich
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czSeminář Elektronická evidence tržeb (EET)
Dne 15.02.2018 v 08:15


včetně dopadů rozhodnutí Ústavního soudu.
Podnikatelé, víte na co a jak se máte připravit? ...


Vážení,

komplexní problematiku EET za vás tentokrát nevyřeší účetní, tu si musíte řešit sami, ideálně s předstihem před jejím zaváděním. Již po několikáté opakujeme seminář v době, kdy už je na trhu dostatek praxí a konkurenčním bojem zlevněných nabídek. V teoretické části se dozvíte vše, co byste měli vědět o EET a v praktické části krátce možnosti, jak se s EET vypořádat. Seznámíme vás se zkušenostmi našich zákazníků z provozu EET při prodeji zboží a služeb a to včetně kontrol správcem daně. Na závěr předvedeme EET komunikaci v praxi s připojením na internet, i co se stane v případě, že internet přestane být dostupný.

Seminář Elektronická evidence tržeb (EET) je zaměřen na to, jak se na zpřísněná pravidla v evidenci tržeb připravit, co musí podnikatel udělat, aby vyhověl zákonu. Budou probrány základní principy, postupy a povinnosti při elektronické evidenci tržeb, vymezení evidované tržby, jak dělat storna a opravy evidované tržby, jak evidovat tržbu v případě zastupování jiným podnikatelem či evidence tržby ve zjednodušeném režimu. Dozvíte se, které tržby jsou vyloučené z evidence tržeb. Budou osvětleny pojmy autentizační údaje a certifikát pro evidenci tržeb či doba odezvy. Dozvíte se o možnostech technických řešení.

Seminář se koná v salónku Motorestu U Rumcajse v Těchlovicích (ze Stříbra výjezd směr Cheb, v Těchlovicích po pravé straně). Svoje automobily parkujte na zahradě restaurace, vjezd vlevo od budovy motorestu. Prezence 15 minut před zahájením. V restauraci se lze občerstvit i dobře najíst, podívejte se na jídelní lístek. Nejdříve bude probrána obecná (teoretická) část a návazně pak možnosti praktického technického řešení včetně předvedení EET komunikace v praxi.

Registraci na seminář provedete -ZDE- nebo přihlášku níže vytiskněte, vyplňte a naskenovanou pošlete e-mailem nebo pošlete poštou. Přihláška je považována za závaznou až po zaplacení odpovídající částky.

Přihláška na seminář Elektronická evidence tržeb.

Následující akce:

Spádová oblast: Plzeň, Město Touškov, Horní Bříza, Třemošná, Kaznějov,  Starý Plzenec, Nýřany, Heřmanova Huť, Kladruby, Dobřany, Chotěšov, Stod, Přeštice, Holýšov, Staňkov, Horšovský Týn, Poběžovice, Hostouň, Bělá nad Radbůzou, Rozvadov, Přimda, Stráž, Staré Sedlo, Bor, Černošín, Konstantinovy Lázně, Bezdružice, Úterý, Pernarec, Úněšov, Manětín, Mariánské Lázně, Planá, ... .

Ing. Josef Hrábek
SoftAg STŘÍBRO s.r.o. 
nám. Svobody 219, Stříbro
Telefon: 374 623 540
Mobil: 739 058 269
E-mail: skoleni@softag.cz

Poznámka redakce: placená inzerce.Autor: Ing. Josef Hrábek

Na tuto akci není prozatím přihlášen žádný z našich redaktorů.

Pro reakci na článek musíte být přihlášen
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro